BYDLI S NÁMI U LUŽÁNEK

Tak tohle je mladší sestra Vily Mates, která už nějakou dobu stojí v Černovicích. Až na lokalitu se vlastně nic moc nezměnilo. Tentokrát jsme u Lužánek a pořád tu bydlíme tak, jak se nám líbí.

I druhou vilu obývají mladí lidé, jako jsi právě ty. Spolubydlení ve vile je totiž dneska moderní. A zvlášť v centru Brna, kde se toho tolik děje! Takže pokud jsi rád mezi lidmi, jsi tu správně.

Vila Mates Lužánky prošla rekonstrukcí na jaře 2016, takže máš jistotu, že jdeš do úplně nového a čistého. Žijeme tu na úrovni, ani tady nejsou blechy vítány.

Koho hledáme?

Víš, kde by bydleli Monica, Chandler a další Přátelé, kdyby nebyli z New Yorku? A kde by Sheldon s ostatními rozebíral své nepochopitelné fyzikální teorie, kdyby nežil v Pasadeně?

Jasně, že ve Vile Mates!
To je totiž přesně ten styl, který mají rádi a který máme rádi i my.

Proto hledáme studenty, doktorandy, absolventy a mladé pracující, které baví bydlet v partě fajn lidí. Přivítáme mezi sebou ty, kteří rádi vyrazí do parku, posedí u piva, podebatují o všem možném, ale také respektují pravidla spolubydlení i soukromí druhých. Pokud nejsi spolubydlící typ, radši si najdi hotel.