Je jen na tobě, kde složíš hlavu. Vyber si pokoj nebo rovnou celý byt, pokud se ti zalíbí. Zvolit si můžeš i podle své oblíbené postavy z Her o trůny, které se jako patroni starají o to, abys měl sladké sny. Mrkni, co pro tebe máme.

 

Přízemí:
společenská místnost s fotbálkem
vstup na zahradu s grilem a posezením
koupelna, WC
prádelna
garáž

 

1. patro:
pokoj HODOR pro 3 lidi
pokoj SANSA pro 2 lidi s balkonem
kuchyň s jídelním stolem a posezením (je k dispozici i pokojům ve 2. patře)

 

2. patro:
pokoj ARYA pro 3 lidi
pokoj CERSEI pro 3 lidi
koupelna s WC (je k dispozici i pokojům v 1. patře)

 

3. patro:
byt 3+kk pro 5 lidí, s kuchyní, posezením a koupelnou s WC
Pokud hledáš větší soukromí, tenhle byt je pro tebe jasnou volbou. Od zbytku vily ho totiž oddělují dveře. Má dva pokoje, kde první je standard pro 3 lidi (TYRION), druhý zase ideál pro pár (JAIME), protože má manželskou postel a balkon.

 

O vkusné a praktické vybavení vily se postaraly IKEA, Möbelix, ASKO a spol. Vše je sice nové, ale nemusíš se bát sednout si na gauč nebo uvařit guláš na sporáku. Za pár fleků, které po sobě uklidíš, se nestřílí. Kromě jednotlivých pokojů a bytu tady najdeš i společenskou místnost, kde se můžete s ostatními scházet, hrát fotbálek a deskovky nebo jen tak trávit večer. Můžeš tam také usadit rodiče, když zrovna přijedou na návštěvu.

A nebyla by to ta správná Vila Mates, kdyby chyběla zahrada. Je tu a je ti plně k dispozici!

Pokud máš auto, parkovat se dá snadno na ulici před domem. Pokud vlastníš spíš kolo, koloběžku nebo skútr, můžeš je bezpečně uložit v garáži. A když už nebudeš mít co na sebe, hoď prádlo do pračky. Najdeš ji v přízemí.

V celé vile funguje také Wi-Fi, skvělý signál, rychlé připojení. Co víc si přát…